Wizualizacje architektoniczne

Wizualizacje architektoniczne

Spółka Pictura to znane i wysoko poważane studio projektowe, którego domeną jest wizualizacja wnętrz. Jednakże oferta firmy jest wiele w wyższym stopniu rozbudowana, można w niej znaleźć także usługi tworzenia profesjonalnych fotorealistycznych wizualizacji architektonicznych, wizualizacji artykułów, wizualizacji przemysłowych. Specjalnością firmy jest realizacja graficznych opracowań rzutów mieszkań i również animacje architektoniczne.

Firma, która składa się z architektów, architektów wnętrz, architektów krajobrazu i projektantów graficznych, posiada wieloletnie doświadczenie i stale dokształca się w kierunku nowoczesnych trendów i nowoczesnych technologii. Za sprawą tego może zaproponować swoim klientom znakomicie dopracowane projekty graficzne, do których tworzenia wykorzystywane są najnowsze technologie i sprzęty.

Oferta wizualizacji wnętrz, to oferta dla osób, które budują domy i mieszkania i chcą sobie przenieść na kartkę, wizualizację swoich własnych wyobrażeń odnośnie do mającego powstać pomieszczenia. Projekty te są dopracowane w najdrobniejszych detalach. Mają odpowiednią skalę, rozstaw ścian, kolorystykę i meble. Dzięki takiej wizualizacji, można łatwo zagospodarować dopiero co mającą powstać powierzchnię. To oferta nie tylko dla agencji nieruchomości i deweloperów ale także dla klientów indywidualnych, którzy chcą sobie zaaranżować wnętrza swojego domu, który dopiero jest w budowie.

Wizualizacje artykułów to oferta dla przedmiotów wielkogabarytowych, których nie można przedstawić za pomocą tradycyjnych zdjęć studyjnych. Zaś wizualizacje architektoniczne, to perfekcyjne przybory reklamowe, dzięki którym łatwo można sprzedać przedmiot i każdy obiekt.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 50 (ostatnio: 08.01.2020 22:43:23)
  • yahoo: 10 (ostatnio: 25.05.2017 19:19:38)

Podlinkuj wpis:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz