Usługi kamieniarskie

Usługi kamieniarskie

Nasza firma jest przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Zajmuje się wykonywaniem wszelkiego rodzaju towarów z kamienia: są to nagrobki, schody, kominki, zabudowy, posadzki, blaty kuchenne oraz parapety kamienne. W swoich pracach stosujemy surowiec dobrej jakości. Każdy produkt jest unikalny.
Możesz wybrać spośród kilku rodzajów kamienia o różnych kolorach i również fakturach; oferowane są: granity, marmury, piaskowce, kwarcyty, łupki i również wapienie. Zdjęcia faktury kamieni można obejrzeć w galerii na naszej stronie internetowej, namawiamy również do obejrzenia naszych dotychczasowych prac.
Poza atrakcyjnym wyglądem nasze towary cechują się również dużą trwałością dzięki obróbce kamienia za pomocą najnowszych technologii. Poza tym do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, uzgadniając wszelkie szczegóły z klientem.
Możesz być również pewny, że zamówienie wykonamy w ustalonym terminie. Pozostaje jedynie wybrać spośród naszych towarów. Jeśli właśnie urządzasz dom, namawiamy do zapoznania się z naszą propozycją schodów, parapetów, blatów, tarasów, ławek czy kominków. U nas możesz liczyć na profesjonalne konsulting – doradzimy kamień odpowiedni na posadzki czy schody pod względem ścieralności, nasiąkliwości jak również twardości, w zależności od twoich wymagań. Doradzimy również w wyborze kominka – posiadamy w asortymencie kominki różnego typu i również w różnym stylu, produkowane z marmuru czy też granitu. W propozycji posiadamy również blaty kuchenne, a w szczególności są to blaty granitowe, które są naturalne, bezpieczne dla zdrowia, odporne na temperaturę i również łatwe do utrzymania, a przy tym nadadzą elegancji każdej kuchni. Opisując nasz zakres działania, nie wypada zapominać o nagrobkach – przykładowe realizacje obejrzysz na naszej stronie, jednak do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 27.10.2019 04:26:57)

Podlinkuj wpis:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz