Sprzedaż palników na pelet

Sprzedaż palników na pelet

Dziś coraz więcej nowoczesnych gospodarstw domowych decyduje się na ogrzewanie domu przyjazne dla środowiska. Coraz większą popularnością cieszą się nowoczesne palniki na pellet.

Towary te są wykonane są z kwasoodpornej stali i zazwyczaj są wyposażone w części najlepszej klasy.

Paliwem wykorzystywanym do ogrzewania przy pomocy takich palników jest biomasa w postaci: pelletu, agropelletu, owsa a także pestek. Paliwa te charakteryzują się niezwykle niską emisją dwutlenku węgla do środowiska naturalnego.

Inwestując w takie nowoczesne palniki do kotła, właściciel każdego obiektu ponosi znacznie niższe koszty ogrzewania w porównaniu z tradycyjnym olejem a także węglem. A co więcej kotłownia jest czysta, a dym wyłaniający się z komina ma zapach palonego drewna.

Zastanawiasz się dla kogo jest odpowiedni palnik na pellet?

Te nowoczesne urządzenia można bezproblemowo podłączyć do każdego kotła węglowego, olejowego czy na gaz i do wielu pieców wykorzystywanych do paliw stałych.

W związku z tym palniki te są coraz bardziej powszechnie stosowane są zarówno w małych gospodarstwach domowych jak i budynkach wielorodzinnych. Ponadto są one niejednokrotnie stosowane w hotelach, piekarniach, hotelach, zakładach użyteczności publicznej, placówkach oświatowych, magazynach i różnorodnych halach produkcyjnych.

Wdrożenie palników – komfort i wygoda.

Ogromną zaletą tych artykułów jest możliwość ich podłączenia bez konieczności wprowadzania drogich zmian w dotychczasowej instalacji. Nawigacja pracą palników na pellet odbywa się przy pomocy intuicyjnych i niezwykle prostych w obsłudze sterowników, które to pozwalają na pełną automatyzację pracy i stwarzają duży komfort ich użytkowania.

Jak wybrać palnik do pieca?

Fachowcy z tej branży potrafią indywidualnie dostosować moc palników do wymagań każdego ogrzewanego tym sposobem obiektu.

Palnik musi być dostosowany odpowiednio do mocy kotła.W trakcie instalacji wypada pamiętać o tym, że zbyt mały palnik będzie zużywał wiele energii na dogrzewanie jednostki grzewczej.

Palniki te są niezwyczajnie funkcjonalnymi urządzeniami, w które inwestuje coraz szersze grono odbiorców.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 27 (ostatnio: 05.12.2019 12:01:43)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 05.04.2016 20:47:34)

Podlinkuj wpis:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz