Spotkania biznesowe Łódź

Spotkania biznesowe Łódź

Będąc inwestorem na rynku bardzo wielokrotnie potrzebne są lokale na wynajem. W zależności od wielkości przedsiębiorstwa, jak również od sektora, w jakim spółka prowadzi działalność, jej lokalizacja może okazać się kluczowa do realizacji danego projektu.

Lokale na najem są oferowane praktycznie wszędzie, niemniej powodzenie niejednej działalności po wielokroć związane jest z jej korzystną albo niekorzystną lokalizacją. Poszukując nieruchomości w Łodzi wskazane jest zwrócić uwagę na Specjalną Strefę Ekonomiczną

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna to powierzchnia prawie 2000 hektarów, obejmująca aż trzy województwa – łódzkie, mazowieckie i również wielkopolskie. Na jej atrakcyjność wpływa nie tylko doskonała lokalizacja, ale również specjalne, preferencyjne warunki podatkowe, i współpraca z ośrodkami szkoleniowymi, doradczymi i również uczelniami wyższymi.

Dlaczego wskazane jest wybrać łódź jako miejsce swojej inwestycji?

Zapewne ze względu na zasoby ludzkie – aglomeracja łódzka to miejsce, które zamieszkuje przeszło milion osób, prócz tego dzięki dużej ilości szkół wyższych o bardzo wysokim poziomie kształcenia co roku na rynek pracowników trafia multum tysięcy dobrze wykształconych młodych ludzi.

Na dodatek w Łodzi mieści się Łódzki Regionalny Park Naukowo-Technologiczny. Jest to centrum badawczo-rozwojowe, które swoją nowoczesnością i zaawansowaniem badań biznesowych może konkurować z wieloma ośrodkami w całej Europie.

Będąc zainteresowanym wynajmem nieruchomości w Łódzi wskazane jest przypatrzeć się temu, co ma do zaoferowania Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna. Namawiamy do odwiedzenia strony sse.lodz.pl.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 10.02.2020 12:08:38)

Podlinkuj wpis:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz