Silniki prądu stałego

Silniki prądu stałego

Początek naszej firmy zaczyna się wraz z zakończeniem drugiej wojny światowej. A to oznacza, że na polskim rynku działamy od wielu już lat. Tak bogate doświadczenie a oprócz tego zapał a oprócz tego chęć ciągłego rozwoju sprawiły, że współcześnie jesteśmy cenionym producentem silników elektrycznych.

Naszą specjalizacją są silniki komutatorowe zarówno prądu stałego, jak a oprócz tego zmiennego. Między nich znaleźć mogą Państwo silniki znajdujące wdrożenie w wielu maszynach, zaczynawszy od urządzeń przemysłu kolejowego, przez generatory mikroelektrowni, czy wirówki medyczne, a na maszynach rolniczych kończąc. A to oznacza, że obok modeli uniwersalnych, możemy zaoferowaćrównież modele o wzbudzeniu elektromagnetycznym, czy z magnesami trwałymi.
Poza silnikami komutatorowymi, w naszej ofercie znaleźć można również silniki serwomechanizmowe, technoprądnice napięcia stałego a oprócz tego prądnice prądu przemiennego. Bez względu jednak na to, co Państwa zaciekawi, możemy śmiało powiedzieć, że nasze towary to gwarancja długiej a oprócz tego niezawodnej pracy. A gwarancję tą daje kombinacja wiedzy naszej kadry z wysokiej jakościmateriałami, które przetwarzamy we własnym, dostosowanym parku maszynowym. Dzięki temu z dumą podpisujemy się pod każdym wyrobem.
Pompy, wózki, elektronarzędzia, maszyny, urządzenia – skutecznie napędzamy je do działania. I to nie tylko w Polsce. Ciężka praca, rzetelność a oprócz tego standardy obsługi klienta, którymi się wyróżniamy, dały nam uznanie również wśród odbiorców zagranicznych. Bo chociażby pracujemy wśród maszyn, najważniejsi dla nas są klienci. I również z tej racji zawsze służymy naszym wsparciem a oprócz tego profesjonalnym doradztwem.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 36 (ostatnio: 08.02.2020 00:01:42)
  • yahoo: 41 (ostatnio: 07.03.2017 12:30:15)

Podlinkuj wpis:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz