Nagrzewnice gazowe

Nagrzewnice gazowe

urządzenia grzewcze – to właśnie w ich dystrybucji się specjalizujemy. I to od przeszło 20 lat. W naszej ofercie znaleźć można wyłącznie dobrej jakości urządzenia cenionych producentów. Pośród nich z dumą wymieniamy amerykańską firmę Roberts-Gordon Inc. oraz brytyjskie przedsiębiorstwo POWRMATIC Ltd.

Wsłuchując się ściśle w wymagania naszych klientów a także wychodząc im naprzeciw, nasze usługi realizujemy na sposób kompleksowy. Słuchamy, doradzamy, szukamy zawsze trafnych rozwiązań, podchodząc do każdego klienta na sposób indywidualny. A jeżeli takie jest życzenie, sprzęt dostarczamy wraz z usługą wykonawstwa instalacji.

W naszej ofercie znaleźć można jak też promienniki, wentylatory destryfikacyjne, czy nagrzewnice gazowe. To, co je charakteryzuje, to zwłaszcza łatwość instalacji, niezwykła ergonomia, czy obronność użytkowania. Do tego nasze urządzenia to rozwiązania przyjazne środowisku. Produkowane przez nie towary spalania nie stanowią dla środowiska żadnego zagrożenia.

Działając na obszarze całej Polski, swoje usługi w zakresie doradczo-handlowym świadczymy na obiekt zarówno dużych zakładów, jak a także małych warsztatów. W ramach współpracy zapewniamy zawsze wykwalifikowany serwis informacyjny, konsultacyjny a także techniczny. I to lecz i na etapie negocjacji, ale również w ciągu realizacji kontraktu a także w okresie pozakupowym.

Wieloletnie doświadczenie w branży oraz świadomość, że nasze urządzenia działają w tak wielu obiektach w całej Polsce, napawają nas dumą. A z drugiej strony motywują, by bezustannie jakość naszych usług a także kategoria obsługi klientów.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 83 (ostatnio: 02.01.2020 07:46:04)

Podlinkuj wpis:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz