Kołnierze do rur

Kołnierze do rur

Armatura przemysłowa – to w niej trudnimy się od wielu już lat, produkując wysokiej klasy kołnierze do rur, pierścienie i kompensatory. Nasza oferta dedykowana jest do osób, które oczekują niezawodnej, wysokiej klasy.

Armatura okrętowa, którą proponujemy, to rozwiązania znajdujące zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Potwierdzają to wszystkie nasze dotychczasowe realizacje. Bez względu albowiem na to, dla jakiej gałęzi zostały wykonane, perfekcyjnie spełniają swojej funkcje.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, pracujemy jedynie z wykorzystaniem profesjonalnych, zaawansowanych technologicznie maszyn. Dzięki temu potrafimy sprawnie wykonać każdy projekt, dbając o każdy, nawet najmniejszy jego detal. Wystarczy, że otrzymamy pełną dokumentację i wymiary, żeby stworzyć artykuł perfekcyjnie wpisujący się w wymagania naszego klienta.

Precyzja wykonania i trwałość towarów to istotne, lecz nie jedyne nasze cechy.To, co nas cechuje to niezwykła ergonomia pracy. Dzięki niej udaje się nam zawsze maksymalnie zredukować straty materiału, co de facto przekłada się na w dalszym ciągu większe ukontentowanie naszego klienta.

Poza produkcją rur, kompensatorów i kołnierzy, nasza firma proponuje także fachowe gięcie profili, zarówno standardowych, jak i cylindrycznych. Profile można zamówić z naszych serii konstrukcyjnych lub według własnych opracowań. Jedno jest pewne – po naszym gięciu będą idealnie pasować do przeznaczonej im konstrukcji.

Jakość towarów, dokładność ich wykonania, ergonomia pracy i oszczędność czasu – o ile takie warunki współpracy Państwu odpowiadają, zapraszamy do kontaktu.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 30.10.2019 01:47:34)

Podlinkuj wpis:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz