Kolczyki ze stali chirurgicznej

Kolczyki ze stali chirurgicznej

Firma Studex jest wiodącym wytwórcą sprzętu i również wszelkiego gatunku akcesoriów, służących do przekłuwania uszu i również do pielęgnacji uszu po zabiegu przekłuwania. Propozycja jest dedykowana do salonów kosmetycznych i hurtowni kosmetycznych oraz do jubilerów. Oferowany przez firmę sprzęt do przebijania uszu, jest najwyższej jakości, pewny, bezproblemowy w obsłudze. Sprzęt oferowany przez Studex, gwarantuje bezbolesne przekłuwanie uszu dzieciom, sprzęt ten nie powoduje huku, jest cichy, możliwie delikatny i bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka.
Przedsiębiorstwo Studex jest na rynku od przeszło 40 lat, w tym czasie zdążyła sobie wyrobić odpowiednią renomę. Gwarantuje konkurencyjne ceny i ogromny wybór artykułów w kontekście sprzętu i akcesoriów kosmetycznych do przebijania uszu. Wszystkie oferowane przez przedsiębiorstwo systemy do przebijania uszu i kolczyki hipoalergiczne, są produkowane w Stanach Zjednoczonych, co świadczy o ich najwyższej jakości. Przedsiębiorstwo stosuje się do rygorystycznych standardów bezpieczeństwa i jakości, dzięki temu wypuszczane przez nią artykuły na rynek, są sterylne i bezpieczne w użytkowaniu. Oddziały przedsiębiorstwa zlokalizowane są w 70 krajach, na 6 kontynentach, to zaś świadczy o dużej popularności tej firmy.
Kolczyki do przebijania uszu, oferowane przez Studex, są najróżniejsze i dopasowane do różnych upodobań małych dzieci i nie tylko. Najrozmaitszy wybór kolorystyczny, różnorakie modne wzory i wielkości kolczyków, zaspokoją wszelkie, nawet najbardziej wymagające wymagania. Zaś preparaty do pielęgnacji kolczyków i uszu po zabiegu, są przebadane odnośnie bezpieczeństwa, są hipoalergiczne, nikogo nie uczulają.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 6 (ostatnio: 14.12.2019 07:06:52)

Podlinkuj wpis:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz