Kleje tapicerskie

Kleje tapicerskie

Jeden z liderów wytwarzania klejów przemysłowych w Polsce, od niespełna 30 lat funkcjonujący na rynku, o szerokim asortymencie, mogącym służyć w wielu branżach: produkcji meblarskiej (w tym kleje tapicerskie do kanap, łóżek a także innych), podłogowej, wytwórstwie wyrobów gumowych, produkcji motoryzacyjnej, produkcji etykiet a także papieru przylepnego. Producent klejów o ugruntowanej pozycji na rynku, z doświadczoną kadrą zarządzającą, Dzięki przeszło 200 typami artykułów w asortymencie w propozycji zapewnić może odpowiednią jakość już od początku współpracy.

Oprócz tego wytwórca klejów posiada w propozycji usługi sklejania a także produkcji kompozytów laminowanych, w których dostępne są: laminowanie, sklejanie, impregnacja, powlekanie, powlekanie samoprzylepne. Dzięki odpowiedniemu zapleczu, wytwórca klejów jest w stanie zaproponować usługę za pomocą klejów wodnych, rozpuszczalnikowych czy termotopliwych.

Dzięki posiadaniu własnego laboratorium badawczego, wytwórca ma możliwość opracowania nowych towarów albo dopasowywanie ich pod indywidualne oczekiwania każdego klienta. Zakład pracy ponadto posiada Certyfikat ISO 9001, co jest bezpośrednim potwierdzeniem zarówno jakości oferowanych towarów jak a także dbałości o dobro klienta.

Dziś przedsiębiorstwo jest wiodącym producentem klejów w Polsce. Dzięki 2 zakładom produkcyjnym o wysokiej klasy urządzeniach do produkcji, oczekiwania każdego klienta, zarówno porządne, ilościowe jak a także serwisowe bez wątpliwości zostaną odpowiednio zaspokojone. Od 2014 przedsiębiorstwo należy do firmy SOUDAL – kluczowego, światowego, producenta mas uszczelniających, klejów a także innych wyrobów chemicznych.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 12 (ostatnio: 18.11.2019 07:15:04)

Podlinkuj wpis:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz