Klej tapicerski

Klej tapicerski

Zakłady Chemiczne BOCHEM są obecnie w naszym kraju liderem między producentów różnorodnych klejów przemysłowych.
W rozległej propozycji znajduje się ponad dwieście produktów, między których można wymienić kleje a także materiały dla obuwnictwa a także kaletnictwa. Dodatkowo firma ta produkuje kleje do podłóg, tapicerskie, meblarskie, do etykiet, papieru a także różnorodne produkty idealnie sprawdzające się w przemyśle gumowym czy motoryzacji.
Klienci mogą zakupić najlepszej klasy kleje rozpuszczalnikowe – w tym klej neoprenowy – chloroprenowy, klej poliuretanowy, klej kauczukowy a także bez liku innych.
Pośród wielu dużą popularnością cieszą się kleje neoprenowe, które są jednoskładnikowymi produktami wykonanymi na podstawie polichloroprenu.
Neopren jest kauczukiem syntetycznym wykonanym opierając się na monomeru chloroprenowego a także tworzy on roztwór w połączeniu z Różnorakimi rozpuszczalnikami organicznymi tj.: aceton, estry alkohole a także etery. Natomiast w połączeniu z wodą tworzy klej wodny.
Na rynku klej ten występuje zwykle w postaci płynnej, co bardzo ułatwia nakładanie go na niemałych powierzchniach. Dodatkowo jest produkowany w postaci nie cieknącego żelu.
W toku użycia klej po wyparowaniu rozpuszczalnika zamienia się w folię klejącą. Jego nakładanie odbywa się przez pokrycie klejem obu podłoży bądź tylko jednego podłoża.
Neoprenowe kleje mają rozległe zastosowanie, ponieważ umożliwiają one łączenie wielu różnorodnych podłoży takich jak: drewno, guma, skóra, metal, szkło, ceramika, korek jak również sztywne PVC.
Natomiast klej tapicerski jest to wszechstronny artykuł przemysłowy idealnie sprawdzający się w wielu zastosowaniach tapicerskich.
Cechuje się on doskonałą odpornością termiczną spoiny,
przyczepnością do podłoża a także uniwersalnością.
Klej ten Po mistrzowsku nadaje się do napraw obuwia czy napraw tapicerki, a w przede wszystkim takich elementów jak: boczki, pianki, wykładziny a także wielu innych.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 38 (ostatnio: 17.02.2020 03:01:13)

Podlinkuj wpis:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz