Cięcie kompozytów

Cięcie kompozytów

Firma Tomar od prawie trzydziestu lat zajmuje się projektowaniem i wykonaniem elewacji wentylowanych z różnorodnych materiałów. Współpracuje z kluczowymi polskimi firmami budowlanymi a także prywatnymi inwestorami. Rozległe doświadczenie pozwala realizować zlecenia zawsze terminowo i z zachowaniem doskonałej klasy i standardów wykonania.

Tomar zajmuje się w wykonywaniu elewacji wentylowanych z różnorodnych materiałów, takich jak laminaty HPL, paneli aluminiowych Alucobond i Reynobond, płyt ceramicznych i kamienia naturalnego – granitu i piaskowca. Oferuje materiały najwyższej jakości, charakteryzujące się wysoką trwałością, przeróżny wybór kolorów i tekstur. Wszystkie stosowane materiały są przyjazne środowisku.

Prace nad projektem realizowane są od wstępnego projektu, szczegółowo omawianego z klientem, po wykonanie najdrobniejszych detali i nanoszenie ewentualnych poprawek. Klienci mogą liczyć na otrzymanie próbek materiałów i detali, szczegółowe plany wykonania usługi, adaptację dostępnych rozwiązań do gotowego projektu, przeprowadzenie obliczeń statycznych, kreacja niestandardowych rozwiązań i detali.

Współpraca z firmą Tomar pozwala wykonawcom na udział w pracach na prestiżowych inwestycjach, wysoki zarobek i zdobycie niezastąpionego doświadczenia. Wykonywane jest perfekcyjne cięcie HPL, prefabrykacja płyt, wypalony i prawidłowy montaż – elewacje wentylowane to coraz popularniejsze wyjście, doceniane przez małych i wielkich inwestorów. Ogromną zaletą zarówno dla klienta, jak i wykonawcy jest sposobne prowadzenia prac aż przez cały rok kalendarzowy, bez przestojów w realizacji projektu.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 4 (ostatnio: 14.10.2019 20:23:59)

Podlinkuj wpis:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz